• 25 740 21 82

Monitoring IP - oferta w PIONET

Monitoring IP
Postaw na bezpieczeństwo

Telewizja Przemysłowa

PioNet świadczy kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz serwisu systemów Monitoringu IP.

Jesteśmy gotowi specjalnie dla państwa firmy skonfigurować nowy system telewizji przemysłowej, lub zmodernizować już istniejącą instalację cctv. W naszej ofercie znajdą Państwo montaż zarówno systemów IP jak i systemów AHD (analogowych).

Skrót CCTV pochodzi od angielskich słów: Closed Circuit Tele Vision i oznacza telewizję połączoną w układzie zamkniętym. Zamknięty system kamer daje możliwość monitorowania potencjalnie zagrożonych miejsc- zarówno publicznych jak i prywatnych gwarantując tym samym poczucie bezpieczeństwa.

  • Dopasowany do Twoich potrzeb
  • Szybka instalacja
  • Bezpieczeństwo Twojego mienia
  • Wygoda i nowoczesność
Ikona
Bezpieczeństwo Twojego domu i biznesu
Ikona
Wygodny dostęp i możliwość podglądu
Ikona
Oszczędność, niski pobór energii

Monitoring

Telewizja przemysłowa możne być zastosowana wszędzie , nie ma żadnych przeciwwskazań do montowania kamer w obiektach zamkniętych , terenach otwartych, na zewnątrz budynku gdzie temperatura spada poniżej zera. Obecna technologia pozwala na skonfigurowanie monitoringu w każdych warunkach atmosferycznych.

Instalacja kamer

Monitoring to nie tylko kamera to także rejestrator, monitory, przewody wideo, zasilacze itp. O czyściwie wybór odpowiednich komponentów to podstawa poprawnie działającej instalacji ponieważ wybór systemu kamer często zależny od warunków technicznych panujących na monitorowanym obiekcie. Dlatego calą inwestycją powinni zając się profesjonaliści, nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie.

Monitoring

Czat